USŁUGI

Ciesz się dłużej swoimi ubraniami zapewniając im czystość i świeżość dzięki lagoon®

  • Z szacunkiem dla włókien Czyszcząc swoje ubrania w systemie lagoon® możesz mieć pewność, że otrzymasz usługę premium. lagoon® bezpiecznie czyści każdy rodzaj garderoby oraz włókien łącznie z najdelikatniejszym jedwabiem, kaszmirem oraz czystą wełną (metka Woolmark). Specjalne syntetyczne włókna takie jak Lycra oraz Gore-tex, a także skóra, mogą być bezpiecznie czyszczone w lagoon®.

  • Świeży zapach, miękkość oraz żywe kolory Garderoba wyczyszczona w lagoon® pachnie świeżością, a jej kolory są bardziej żywe. Twoje ubrania będą miękkie w dotyku oraz odmłodzone za każdym razem
  • Chroń środowisko Wraz z lagoon® pomagasz chronić środowisko. W procesie czyszczenia nie stosuje się rozpuszczalników, a użyte detergenty są biodegradowalne. lagoon® czyści Twoją garderobę, równocześnie dbając o przyrodę.
  • Rewolucja w profesjonalnym czyszczeniu lagoon® wymaga zaledwie jednej godziny aby perfekcyjnie wyczyścić nawet najdelikatniejsze ubrania. lagoon® to pierwszy, profesjonalny system wodnego czyszczenia garderoby posiadający wsparcie Woolmark Company, jako doskonała alternatywa dla pielęgnacji delikatnych tkanin.
  • Ekologiczne czyszczenie na bazie wody: naturalny wybór dla każdej odzieży Jedwab, wełna, kaszmir, wiskoza, haft, cekiny... włókna każdego rodzaju są odświeżane i regenerowane w procesie czyszczenia na bazie wody. Od płaszczy po sari, od sukni ślubnych po kimono, od smokingów i sukienki koktajlowe, po wełniane koce i zasłony: dla lagoon® Advanced Care nie istnieją żadne ograniczenia.
  • Rewolucyjna, powszechnie dostępna wydajność lagoon® Advanced Care reprezentuje rewolucję w biznesie pralniczym. Proces wolny od rozpuszczalników jest delikatny dla tkanin i przyjazny dla środowiska. Wyjątkowa wydajność czyszczenia na mokro – szybko, skutecznie, prosto i trwale