O nas

WITAMY W NASZEJ PRALNI

Pralnia ekologiczna “EKO-PERFEKT” to pralnia, która powstała z myślą o Państwa zdrowiu i o środowisku naturalnym.

 • To jedyna pralnia w okolicy, która pierze w wodzie, bez użycia środków chemicznych.
  • Środki piorące są w pełni BIODEGRADOWALNE.
   • Przyjdź, sprawdź, zobacz różnicę. I zostań już na zawsze.DLACZEGO NASZE PRANIE EKOLOGICZNE LAGOON®
JEST LEPSZE OD PRANIA CHEMICZNEGO?

 • Przede wszystkim – radzi sobie ze wszelkimi zabrudzeniami i plamami. Podczas, gdy w pralniach chemicznych używa się często najróżniejszych specyfików, odplamiaczy i detergentów, które często zabierają kolor lub nawet niszczą tkaniny, system Lagoon radzi sobie z nimi praktycznie przy samym użyciu wody dając wspaniały i świeży efekt.
  • Po drugie – detergenty, które wykorzystuje się podczas prania systemem Lagoon są biodegradowalne, czyli po prostu eco-friendly. Ich używanie w żadnym stopniu nie zatruwa i nie niszczy środowiska. Są również w pełni bezpieczne dla naszego zdrowia. W opozycji mamy czterochloroetylen (PER), który wykorzystywany jest w pralniach chemicznych – jest to środek silnie toksyczny, który jest również związkiem rakotwórczym.
   • Po trzecie – to szybka metoda prania, bardzo skuteczna, z naprawdę niezwykłym efektem końcowym. Do każdego rodzaju tkanin, plam na tkaninach, podchodzi się indywidualnie. Wystarczy zastosowanie odpowiednich środków, czasu prania i temperatury, aby uzyskać piorunujący wynik po praniu. Specjalne maszyny praktycznie same doskonale wiedzą, kiedy zmniejszyć lub zwiększyć temperaturę, a akcje mechaniczne dostosowane są w taki sposób, aby nie zniszczyć nawet najdelikatniejszych tkanin.

NASZA WIZJA

Dostarczyć klientom usługę na jak najwyższym poziomie za jak najkorzystniejszą cenę.

NASZA MISJA

Pranie ekologiczne to nasza specjalność. Proces wolny od rozpuszczalników jest delikatny dla tkanin i przyjazny dla środowiska.

NASZA SIŁA

Swoim profesjonalizmem, szybkością i elastycznością działania zdobyliśmy sobie grono stałych klientów których szeregi wciąż się poszerzają.